Miasto

St. Mary's Guildhall
(196410)
Poznajcie jeden z ważniejszych zabytków w Coventry. Siedzibę gildii kupieckich, która powstała na miejscu wcześniej zajmowanym przez zamek Coventry i do której zjeżdżały swojego czasu największe osobistości w Anglii.
Coventry Cathedral
(191102)
Katedra w Coventry znana jest także jako Katedra Św. Michała to anglikańska katedra, siedziba biskupa Coventry i centrum diecezji Coventry.
Leicester's Building w Kenilworth Castle
(160906)
Leicester's Building to wspaniała wieża zamkowa zbudowana w XVI wieku by zdobyć względy królowej Elżbiety I.
Berkswell Windmill
(159912)
Przez wiele lat popadał w ruinę, jednak odrestaurowany i otwarty dla zwiedzających w 2013 roku wiatrak Berkswell jest pięknym przykładem brytyjskiego dziedzictwa kultury. To być może jedyny znajdujący się w tej części Anglii wiatrak, który posiada oryginalną drewnianą maszynerię.
Holy Trinity Church
(154836)
To należący do anglikańskiej parafii, pochodzący z XII wieku, Kościół ulokowany w samym centrum miasta, jeden ze znaków rozpoznawczych miasta.
Priory Visitor Centre
(154527)
The Priory Visitor Centre to atrakcja turystyczna, która powstała na gruzach pierwszej Katedry znajdującej się w Coventry. Dzięki badaniom archeologicznym udało się poznać szczegóły wyglądu oryginalnej Katedry i stworzyć centrym, które opowiada historię tej niezwykłej części miasta